home
  Ara
Düğün Müzik

Düğün müzikleri için vakit geldiğinde hepimiz karar vermekte oldukça zorlanırız. Çünkü kendi istediklerimiz, konukların isteyebilecekleri, düğün düzeni derken seçmede içinden çıkılmaz bir durum ortaya çıkıyor. 

Ancak profesyonel bir yardım alıyorsak yani bir organizatör ya da müzisyenle çalışıyorsak onlardan gerekli desteği görürüz. Düğün gecelerinin seçilmesi en zor müzikleri, giriş müziği, ilk dans müziği, düğün pastasını kesim müziğidir. Geri kalan zaman için değişik müzikler seçebiliriz. Ama şunu asla unutmamalıyız ki bu düğün bizim düğünümüz. Bir araya getirdiğimiz değişik yaş grubundaki insanları memnun etmek pekte kolay değildir. Düğün düzenine nasıl ki kendimiz karar veriyorsak, düğün müziğine de gelin ve damat olarak, isteklerimiz doğrultusunda biz karar vermeliyiz.

Düğün giriş müziği, düğünümüz hakkındaki ilk izlenimdir. Konuklarımızın bizi heyecanla bekledikleri o an, seçeceğimiz müzikle ölümsüz kılınmalıdır. Sonraki yıllarda herkes o andan söz etmelidir. Aşkınızın anlatımı o müzikle dışa vurmalıdır. O tını ömür boyu kulağınızdan gitmemeli.

Düğün Dj

İlk dans müziği, kendinizi eşinizin kollarında bulduğunuz, yaşamınızın en mutlu anı. Önceden belirlediğiniz dans müziğinde tüm duygularınızın yoğunlaştığını eşinizin gözlerinin içine bakarak hissedeceksiniz. Heyecanınız dorukta olduğundan davetlilerin gözlerinin üzerinizde olduğunu fark etmeyeceksiniz.

Düğün pastanızın başına geçerken çalan müzik, düğün pastası müziğidir. Bu müzik hareketli olmalı. Konuklarınıza ‘düğün bitiyor ama bizim coşkumuz devam ediyor’ dedirtmelisiniz.

Eğlence müzikleri, popüler müzikler, klasik dans parçaları ve ülkemizin müzikleri olmalıdır. Dilediğiniz kadar dans edip eğlenebilirsiniz. Konuklarınızla ilk yaklaşmalar bu müzikle olacaktır. Bizimle dans etmek isteyecek birçok kişi olacaktır. Tüm yorgunluklarımızı üzerimizden atıp dans etmeliyiz.

Düğünün bitiş müziği romantik, yavaş ve duygusal olacaktır. Yani konuklarınıza biz artık gidiyoruz iletisini vermelidir. Yaşamınızın en mutlu anının ilk saatler böyle olmalı.

 Sunshine Band Orkestrası, yaşamınızın o en duygusal ve romantik anını unutulmaz kılacak kadrosuyla size, yıllarca akıllardan çıkmayacak bir gece yaşatacaktır
.düğün müzik
 
Copyright 2013 | Sunshine Band Kullanım Şartları Müzik Grubu Gizlilik